Lenovo ThinkPad L390 – laptop biznesowy

Szeroki wybór laptopów na rynku sprawił, że dobór odpowiedniego sprzętu, z którego będziemy zadowoleni może okazać się sporym wyzwaniem

Szeroki wybór laptopów na rynku sprawił, że dobór odpowiedniego sprzętu, z którego będziemy zadowoleni może okazać się sporym wyzwaniem. Jest to związane dość często z niewiedzą kupującego, a jedynym elementem, którym kieruje się podczas kupna jest wygląd zewnętrzny. Jest to zdecydowanie błędny tok myślenia. Jednym z laptopów, który jest zdecydowanie godny polecenia jest Lenovo ThinkPad L390 (https://www.kuzniewski.pl/k4310,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l390.html). Czym może pochwalić się to urządzenie?

Podzespoły

Szeroki wybór laptopów na rynku sprawił, że dobór odpowiedniego sprzętu, z którego będziemy zadowoleni może okazać się sporym wyzwaniemSama jakość laptopa jakim jest Lenovo ThinkPad L390 definiowana jest poprzez zbiór wydajnych i dobrze skomponowanych podzespołów, które są kluczowym aspektem pod kątem ogólnej wydajności. Pierwszym, a zarazem podstawowym z nich jest procesor, który stanowi cały rdzeń zestawu. Na pokładzie odnaleźć można procesor Intel Core i5 8265U. Jest to model posiadający cztery fizyczne rdzenie przy taktowaniu zegara 1,6 GHz. W momencie gdy potrzebujemy więcej mocy obliczeniowej ta wartość może wzrosnąć nawet do 3,9 GHz. Takie zestawienie pozwala uzyskać naprawdę zadowalające osiągi, a sam laptop sprawdzi się nawet podczas najbardziej wymagającej pracy.

Lenovo ThinkPad L390 posiada także sprawnie działającą pamięć operacyjną RAM. W tym modelu zastosowano standardowo 8 GB pamięci DDR4, który stanowi aktualnie najszybszy i najwydajniejszy wybór. Jej taktowanie to 2400 MHz. Sam laptop może zostać wyposażony aż w 32 GB pamięci RAM.

Laptop biznesowy

Lenovo ThinkPad L390 jest sprzętem typowo przeznaczonym do biznesu. Posiada wszystkie cechy takiego urządzenia- jest wydajny, niewielkich rozmiarów, a ponadto praktyczny i dobrze wyglądający. Za smukły wygląd odpowiedzialna jest matryca o przekątne 13,3 cala wyświetlająca obraz w rozdzielczości FULL HD. Takie połączenie pozwala uzyskać ostry i wyraźny obraz. Lenovo ThinkPad L390 posiada również dużą ilość złącz dzięki czemu można bez najmniejszego problemu podłączyć kilka urządzeń zewnętrznych w jednym czasie.

Kilka słów należy dodać także o baterii oraz jej czasie pracy bez konieczności ładowania. Jest ona przede wszystkim wytrzymała co sprawia, że sprawdzi się podczas długich wyjazdów służbowych. Jest to w dużej mierze zasługą procesora niskonapięciowego, który pobiera małe ilości energii. Sporą zaletą okazuje się także elegancki i stonowany design urządzenia.

 

Obraz z psref.lenovo.com